Hlavní strana

 

  • TRÉNINKY JSOU VŽDY V TĚLOCVIČNĚ... PŘÍLIŠ HORKO :)
  • ROZLOUČENÍ S LETOŠNÍ SEZÓNOU BUDE VE STŘEDU 26.6. OD 17:00 V TĚLOCVIČNĚ A NA DVORKU PŘED TĚLOCVIČNOU :) GRIL A OBČERSTVENÍ A ZÁBAVA BUDE PŘIPRAVENA, KDO CHCE PŘINÉST NĚCO NA ZUB, ROZHODNĚ MŮŽE :)

 

  • NADCHÁZEJÍCÍ AKCE:

  

 HORICE

  • VÝSLEDKY LIBERECKÉHO TÝMU NA 13.MČR DĚTI V HOŘICÍCH:
    KAT A POKROČILÍ 11-12 LET:
    2.MÍSTO SANDRA FILIPI
    4.MÍSTO MICHAL SYKÁČEK
    8.MÍSTO ADÉLA CERMANOVÁ
    10.MÍSTO LEONARD BLAŽEK 
    12.MÍSTO DUŠAN DĚDIČ

    KAT B POKROČILÍ 9-10 LET:
    2.MÍSTO MAREK PLUHAŘ 
    4.MÍSTO MAREK JAHODA
    7.MÍSTO DOMINIKA DĚDIČOVÁ 
    11.MÍSTO DAMIÁN GREGA 
    12.MÍSTO SOPHIE MACHARTOVÁ

    KAT A MÍRNĚ POKROČILÍ 11-12 LET:
    BEZ STARTU

    KAT B MÍRNĚ POKROČILÍ 9-10 LET:
    5.MÍSTO ANETA CERMANOVÁ

    KAT C 7-8 LET:
    5.MÍSTO ELIŠKA ŘEZNÍČKOVÁ
    7.MÍSTO MARTIN ŘÍČAŘ
    12.MÍSTO PROKOP NOVÁK

 

  • 7.POLAK OPEN VELEÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI!
  • 2 ZLATÉ, 2 STŘÍBRNÉ, 1 BRONZOVÁ, 1 BRAMBOROVÁ MEDAILE PŘIVEZLI NAŠI ŠIKULOVÉ...
  • LIBERECKÉ VÝSLEDKY V JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍCH:
  • KAT A: BEZ STARTU
  • KAt B: 1.MÍSTO TOMÁŠ J.MÜHL, 3.MÍSTO MAREK BOHUŠ
  • KAT C+JUNIOR: 1.MÍSTO SANDRA FILIPI, 2.MÍSTO MICHAL SYKÁČEK, 10.MÍSTO BÁRA FILIPI
  • KAT DĚTI 8-11 LET: 2.MÍSTO MAREK JAHODA, 4.MÍSTO DOMINIKA DĚDIČOVÁ, 6.MÍSTO DUŠAN DĚDIČ
  • KAT DĚTI 5-7 LET: BEZ STARTU 

POLSKO

 

  • SLOVAK OPEN V KOMÁRNĚ 2019 ZA NÁMI! Výsledky libereckého týmu i bez trenéra skvělé:
    Dospělí
    Kat. A Jakub Stavinoha 2.místo, Tomáš Holub 10.místo
    Kat. B Tomáš J.Mühl 4.místo, Štěpánka Jahodová 9.místo
    Kat. C Bára Filipi 8.místo
    Děti
    Kat. A Oskar Vokurka 3.místo, Sandra Filipi 4.místo, Martin Machač 8.místo, Michal Sykáček 9.místo
    Kat. B Marek Jahoda 7.místo, Dušan Dědič 8.místo, Dominika Dědičová 10.místo, Jakub Král 23.místo

IMG 20190429 WA0000

 

  • 13.MISTROVSTVÍ ČR DOSPĚLÝCH A JUNIORŮ VEM CAMARÁ CAPOEIRA V JABLONCI NAD NISOU 2019 ZA NÁMI! 
    Skvělá organizace jablonecký tým v čele s Professorem BigBabym, děkujeme! Mestre Pacocovi za úžasné tréninky, jako vždy a spoustu energie! Mestre Sobrancela jako porotce, host i v rodě skvělá práce a radost, Instrutor Latino, Professor Atabaque zrovna tak..
    Liberecký tým zadřel a jako hrdý trenér děkuji za vyzrálost výkonů a radost, která z her všech čišela 
    A výsledky klubu jsou zde:
    Kategorie A: 
    1.místo Jakub Stavinoha
    4.místo Peter Schweda
    5.místo Jan Šťastný
    Kategorie B:
    2.místo Matyáš Tomín
    3.místo Tomáš J.Mühl
    4.místo Marek Bohuš
    Kategorie JUNIOR:
    2.místo Jaroslav Schovanec
    5.místo Martin Machač
    6.místo Karolína Vykypělová
    11.místo Kristýna Šťastná
    Kategorie C:
    8.místo Lukáš Handlovič
    10.místo Barbora FIlipi
    12.místo Gabriela Jevčičocá

    liberec tm

 

  • SKVĚLÉ VÝSLEDKY NA 8. MISTROVSTVÍ EVROPY PRO LIBERECKÝ KLUB: 2X ZLATO, 4X BRAMBORA :) 
  • V KATEGORII JUNIOR 13-14 LET VYHRÁL JAROSLAV SCHOVANEC, 4.MÍSTO KAROLÍNA VYKYPĚLOVÁ, 5.MÍSTO TEREZA PLUHAŘOVÁ, 6.MÍSTO KRISTÝNA ŠŤASTNÁ 
  • V KATEGORII C NA 4.MÍSTĚ SKONČIL ŠIMON ŠKODA
  • V KATEGORII ŽENY B SKONČILA ŠTĚPÁNKA JAHODOVÁ NA 6.MÍSTĚ
  • V KATEGORII MUŽI B SKONČIL NA 5,MÍSTĚ MATYÁŠ TOMÍN, NA 8.MÍSTĚ MAREK BOHUŠ, NA 11,MÍSTĚ TOMÁŠ J.MÜHL
  • V KATEGORII MUŽI A VYHRÁL JAKUB STAVINOHA, NA 4.MÍSTĚ SKONČIL JAN ŠŤASTNÝ
  • VELIKÁ GRATULACE VŠEM ZÁVODNÍKŮM A PODĚKOVÁNÍ ZA REPREZENTACI JAK KLUBU, TAK MĚSTA!

   0212