Hlavní strana

  • Poslední trénink sezóny s grilovačkou bude v pondělí 24.6. od 17:00 pro všechny skupiny!
  • Přidány články z posledních závodů...

 

 

  • NÁSLEDUJÍCÍ AKCE:

 IMG 20240524 WA0008

  

 

IMG 20240505 WA0025

  • Slovakia Open 3.-5.5.2024 v Komárně uzavřela jarní soutěžní sezónu a našim reprezentantům se podařilo urvat 7 medailí! Zde je rychloreport výsledků snažení našich zástupců..

Kat. Muži A:  5.místo Jakub Stavinoha

Kat. Muži B: 7.místo Ondřej Hrudka

Kat. Ženy B: 1.místo Sandra Filipi,   3.místo Carla Brito,    7.místo Barbora Zummerová

Kat. Muži C: 2.místo David Kluka,   4.místo Radek Franců

Kat. Ženy C: 3.místo Sophia Machartová, 7.místo Blanka Ráčková

Kat. Junior: 1.místo Marek Jahoda,   10.místo Sára Franců

Kat. Děti A: 6.místo Martin Říčař,   7.místo Sebastien Machart,   9.místo Leona Šťastná,   10.místo Jakub Macháček

Kat. Děti B: 1.místo Mikuláš Beneš,   6.místo Mariana Ráčková,   11.místo Kristýna Součková

Kat Děti C: 2.místo Jakub Vavruška

Gratulace všem účastníkům a díky rodičům za skvělý support! 

  

 mrliberec

  • 12.-14.4.2024 PROBĚHLA V LIBERCI PRESTIŽNÍ SOUTĚŽ A TO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY. ORGANIZAČNĚ SE VSE POVEDLO NA VÝBORNOU A DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ NÁM POMOHLI!
    DÍKY TAKÉ HOSTŮM A POROTCŮM V ČELE S Mestre Paçoca Sandro Santos ZA BYSTRÉ OKO A VELMI PROFESIONÁLNÍ HODNOCENÍ !
    VŠEM ZÚČASTNĚNÝM BY SLUŠELA MEDAILE, ALE VŠE MÁ SVŮJ ČAS A KDYBY NEBYLY VYDŘENÉ, NIKDO BY SI TOHO ÚSPĚCHU NEVÁŽIL.
    ZDE JSOU RYCHLÉ VYSLEDKY LIBERECKÝCH BORCŮ.
    KATEGORIE A MUŽI
    1. místo Jakub Stavinoha po dlouhé pauze a rekonvalescenci utržené achilovky, s velkou chutí makal a soutěž si velmi užíval a vyšlo z toho místo nejvyšší.
    Trenér naší Hodkovické pobočky obsadil krásné 8.místo.
    Nyní za Plzeň startující Jan Šťastný po strhujícím výkonu bral 3.místo.
    KATEGORIE B MUŽI
    Jediný liberecký zástupce Ondřej Hrudka v sobě probudil lva a předváděl nabité výkony a skončil na krásném 10. místě.
    KATEGORIE B ŽENY
    1.místo Sandra Surikata Filipi předvedla životní výkon a po klidném začátku v eliminaci své hry stupňovala až do finále.
    2.místo brala Carla Brito , která přešla z Turnova a je velikou posilou našeho ženského týmu a svým dravým ale velmi čistým stylem byla Sandře velmi důstojnou konkurentkou.
    5.místo Těsně se do finále neprobojovala Sophia Machartová, která měla složitou situaci. Její premiéra v dospělé kategorii byla po pauze a operaci ramene měla být v kategorii C, ale chybou počítače byla vhozena do kategorie B, což se zjistilo až během závodů. Se situací se popasovala více než dobře.
    6.místo si pro sebe urvala Bára Zummerová , která kromě organizace akce naskočila do přípravy 2 týdny před soutěží a stihla si před 2 měsíci i odrodit. Svému strachu se postavila čelem a vyšlo z toho parádní umístění.
    KATEGORIE C MUŽI
    2.místo krásnou stříbrnou medaili si domů odnesl rozhodně nejtechničtější borec kategorie David Kluka, který předváděl velmi statečné výkony.
    7.místo obsadil Radek Franců , který ukazuje mladým že to jde i ve středním věku a stále se zlepšuje.
    KATEGORIE C ŽENY
    5.místo obsadila Lucka Kufka Kašpárková , která spolu s Radkem Franců poctivě trénuje a nebojí se nastoupit proti mladým a dravým sportovcům.
    KATEGORIE JUNIOR
    1.místo Jediný liberecký zástupce v této kategorii byl Marek Jahoda , který nastoupil čerstvě po prodělaném zánětu plic. Vůbec to ale vidět nebylo a jeho kontrola a technická vyzrálost už dává najevo, že dospělá kategorie bude o jednoho skvělého Capoeiristu brzy bohatší.
    Kategorie Děti A 11-12 let
    4.místo Sebastien Machart maličko polevil ve finále a medaile mu opět utekla, ale jeho přístup i výkony jsou vždy velmi originální a jsou skvělým příslibem do budoucna.
    5.místo těsně před branami finále skončil Martin Říčař, který podal životní výkon a jen málo chybělo a mohla být i medaile.
    6.místo brala skvělá Sára Franců, která výborně kontrolovala agresivní nástupu velmi čistou technikou a svůj poslední start v kategorii si užila.
    8.místo Jakub Macháček vlítnul do kategorie A ve velkém stylu a hrál s velkou chutí.
    9.místo Dan Stankoviansky překonal svůj strach a konečně zkusil otestovat svoje dovednosti i na závodech a s každým kolem bylo vidět lepší výkony. Doufám, že v tom bude pokračovat, je to veliký talent.
    11.místo obsadila skvělá Leona Šťastná, která hrála jako vždy s obrovským nasazením, chutí a úsměvem.
    Kategorii ovládl velmi přesvědčivým a vyzralým výkonem nyní za Jablonec startující Viktor Comerzan.
    KATEGORIE DĚTI B 9-10 LET
    1.místo Mikuláš Beneš je jeden z našich nejpoctivějších reprezentantů a jeho stále se zlepšující výkony jsou již nyní na velmi vyzrálé a vysoké úrovni.
    8.misto Nela Jevčičová také překonala svou stydlivost a zkusila konečně soutěž a svým čistým stylem se nakonec probojovala až do semifinále na krásné 8.místo
    9.místo Filip Pecháček si svou premiéru v kategorii užil naprosto skvěle a parádní umístění je velkým příslibem tohoto malého dravce do budoucna.
    KATEGORIE C DĚTI 7-8 LET
    2.místo si domů odnesl nejlepší akrobat této kategorie Jakub Vavruška, který s postupujícími koly zlepšoval své soustředění na hru a dokázal skvěle reagovat i po technické stránce.
    6.místo Filip Souček si své první závody velmi užil a jeho výkony ho dostaly až do semifinále.
    10.místo si také při své premiéře vybojoval Ondřej Říha, který hrál klidně a hlavně dobrými kopy postoupil do čtvrtfinále.
    Všem, kteří se neprobojovali do dalších kol gratuluji k parádním výkonům a doufám že to budete brát jako motivaci.. jak se říká někdo získá medaili, jiný zase zkušenosti!
    Celkový výčet medailové žně je tedy...
    4 zlaté, 3 stříbrné ( 2 bronzové do Hodkovic pro Blanku a Marianu Ráčkovy ) !!!
    A sezóna pokračuje za 3 týdny na Slovakia Open v Komárně...
     

sosnowiec2024

  • Campeonato aberto de Capoeira - Camangula Polonia Sosnowiec 2024 já za námi!
    Děkujeme za skvělou akci, organizace byla jako vždy na 100 procent.
    A naše malá výprava více než splnila přání a očekávání...
    Sebastian Machart po rozstřelu zůstal těsně na 5.místě v kategorii Junior B, ve stejné kategorii si na bronz sáhl Mikuláš Beneš!
    V kategorii Junior A exceloval a zlato si domů veze Marek Jahoda 🍓
    V kategorii Ženy C získala zlato skvělá Carla Brito
    V kategorii Ženy B po výborném výkonu skončila stříbrná Sandra Surikata Filipi.
    Celkem 2 zlaté, 1 stříbrná, 1 bronzová medaile.
    Test na 16.Mistrovství České Republiky v Liberci byl úspěšný a tak se budeme těšit na 12.-14.4.2024.

 

 Činnost spolku je v roce 2023 finančně podporována:
- z dotačního programu "MŮJ KLUB 2023" vyhlášeného Národní Sportovní Agenturou
- z d
otačního programu "6.1 Podpora pravidelné činnosti klubu Sportovního fondu statutárního města Liberec"
- Libereckým krajem z progamu "4.26 - Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích 2023"
logo kraj Narodni sportovni agentura logo cmyk logo magistrat liberec nove

 

Vem Camará Capoeira Liberec z.s. , U Lomu 182/2, Liberec

Korespondenční adresa: Generála Svobody 129/3, Liberec XIII, 46001

ič: 26643588