2020-08 Summer seminar with Mestre Pacoca in Liberec

Letní seminář s Mestre Paҫocou v Liberci  30.7. – 2.8.2020

V dnešní trošku komplikovanější Covidové době je každá normálně uspořádaná akce veliká vzácnost a o to více bylo skvělé přivítat Mestre Paҫocu v Liberci v rámci semináře, který byl uspořádán místo klasického summercampu.

Ve čtvrtek večer se sjelo hodně přes 50 capoeiristů do naší tělocvičny a začali jsme uvítacím tréninkem, který vedl Professor Big Baby. Protože počasí více než přálo páteční ranní trénink pod taktovkou Professora Atabaqua proběhl na venkovním hřišti v rokli (kde pravidelně máme naše letní tréninky). A protože léto se rozhodlo nás odměnit za dlouhé čekání na jakoukoliv akci naživo a bylo více než nádherné počasí, po obědě jsme se sešli na liberecké přehradě.  Odpoledne přijel Mestre Paҫoca a hosté z Polska a Slovenska a akce mohla oficiálně začít.

Sobota se nesla ve stejném duchu, ranní trénink po něm koupačka, odpolední trénink a večer odpočinek. Musím rozhodně zmínit velmi našlapané rody, kdy chuť hrát ze všech skoro stříkala na všechny strany J… Po večerní rodě jsme se věnovali novým písním, které složili BigBaby a Robocop a Mestre zmínil plán, natočit první autorské CD Vem Camará.. Uvidíme, zda se nám to během nadcházejícího roku povede.

Neděle jako závěrečný den byla stejně nabitá jako předešlé 3 dny a po pořádné rodě si všichni zabalili, rozloučili se s kamarády naživo a vydali se za létem.

Veliké poděkování Mestre Paҫocovi za úžasný seminář, všem kdo si přijeli zamakat, za energii a budeme se brzy těšit na nějaké další povedené akci!

Text: Tomáš Zummer

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23